درباره ما – About Us | آذین تیرچه سهند

درباره آذین تیرچه سهند بیشتر بدانید

آذین تیرچه سهند بعنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان تیرچه صنعتی و تیرچه بتنی و همچنین خرپا سقف با سال ها تجربه مفید به پشتوانه مدیران و مهندسین مجرب و با انگیزه اجرای پروژه های متعدد در راستای کیفیت و قیمت مناسب فعالیت خود را آغاز کرد. آذین تیرچه تا به امروز توانسته است به لطف پروردگار و با فعالیت های مستمر خود در زمینه تولید و تامین مصالح صنعت ساختمان، مجری طرح های بزرگی در شاخه های مختلف ساختمانی بوده و عملکرد موفقی را در اجرای پروژه های مسکونی ، تجاری ، اداری ، آموزشی و صنعتی در رزومه کاری خود ثبت کند. آذین تیرچه امیدوار است بتواند با ارتقاء کیفیت محصولات خود در جهت اثبات توانمندی خود، شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما بزرگواران باشد.

تیرچه صنعتی و تیرچه بتنی سازه ای است ساخته شده از جنس فولاد و بتن که با قرارگیری بلوک ها در روی آن به عنوان قالب بتن پوششی ( در جالی ریخته شده ) مقطع T شکلی را تشکیل می دهند. همانطور که میدانیم تیرچه یکی از مصالح پر کاربرد در ساخت سقف ساختمان ها است که کیفیت این محصول در اجرای سازه ها بسیار با اهمیت می باشد. از این رو آذین تیرچه سهند با نظارت بر فرآیند ساخت و تولید تیرچه استاندارد با هدف ارائه محصولی با کیفیت، این اطمینان را به مشتری خود می دهد که تیرچه های تولیدی این مجموعه مطابق با آخرین استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت و رضایت مشتریان می باشد.

آذین تیرچه سهند یکی از بزرگترین تولید کنندگان خرپا در ایران می باشد که با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک خود، این سازه را به شکل صنعتی و بدون دخالت نیروی انسانی در طول عملیات تولید، در جهت استفاده و پیاده سازی در تیرچه های صنعتی و بتنی ساخته و عرضه می سازد. در آذین تیرچه همواره برای تولید و ساخت خرپا از نیروی متخصص و با تجربه و محاسبات مهندسی جهت کیفیت بیشتر خرپا هنگام تحمل بار در سازه بهره گرفته میشود تا ایمنی در ساخت بنای سازه ها به حداکثر برسد. در انتها لازم به توضیح است رضایتمندی مشتریان تا به امروز مهمترین هدف آذین تیرچه سهند بوده است و این مجموعه تمام تلاش خود را در جهت ارائه محصولی با کیفیت دریغ نخواهد کرد.

تماس بگیرید