خرپا صنعتی | تولید انواع خرپای تیرچه صنعتی و سنتی | آذین تیرچه

2

خرپا یک سازه مثلثی شکل است که توانایی تحمل بارهای بسیار سنگین در سازه های بزرگ همانند سقف ها ، پل ها و سازه های هوا فضا و همچنین نیروهای کششی و فشاری را دارد. خرپای تیرچه ساده ترین عضو باربر بوده که در کل به عنوان یک عضو خمشی عمل می نماید. در حقیقت خرپا سقف از مجموعه ای از اجزا تشکیل شده که ترکیب آنها یک شبکه مثلثی را بوجود می آورد. بطور کلی خرپا به سه دسته تقسیم بندی می شوند: خرپا ساده ، خرپا مرکب ، خرپا پیچیده یا مبهم و همچنین از لحاظ کارایی نیز به سه زیر شاخه ی دو بعدی ، سه بعدی و چند گانه تقسیم می شود که از لحاظ خمشی و کمانشی نیز در جهات گوناگون با یکدیگر تفاوت دارند. در ادامه جهت معرفی و آشنایی با انواع خرپا با ما همراه باشید.

معرفی انواع خرپای تیرچه

اسکلت تیرچه صنعتی و تیرچه بتنی که از ترکیب میلگرد هایی با عملکرد های مختلف سازه ای ساخته شده را خرپای تیرچه می نامند که تیرچه پیش ساخته از یک خرپای فولادی و یک خرپای میلگردی تشکیل می شوند. بطور کلی خرپا به دو دسته خرپای صنعتی و خرپای سنتی تقسیم بندی شده که خرپای فلزی از نوع صنعتی می باشند. آذین تیرچه سهند با بهره گیری از بهترین میلگردها و مواد اولیه در ساخت و تولید انواع خرپا جهت ساخت و ساز پروژه های ساختمانی ، اداری ، مسکونی ، تجاری و کارگاهی همواره نکات ایمنی سازه ها را هنگام تولید و ارائه محصولات خود به مشتریان در نظر گرفته است تا رضایتمندی مشتریان خود را در تولید جلب کرده و فراهم سازد. در ادامه مقاله به چگونگی ساخت خرپا توسط آذین تیرچه سهند خواهیم پرداخت.

ساخت خرپا با دستگاه تمام اتوماتیک

تولید خرپا در آذین تیرچه سهند به شکل صنعتی و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی در طول عملیات تولید انجام میپذیرد تا همواره از خطاهای انسانی جهت ایمنی بالاتر محصولات جلوگیری بعمل آید. قیمت خرپا در تیرچه سازی آذین نسبت به قیمت بازار مقرون بصرفه تر بوده تا سبب تقاضای بالا و تولید و عرضه بیشتر و محصولات شود. خرپا تولید شده با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک نسبت به خرپای سنتی که توسط نیروی انسانی ساخته میشوند از نظر کیفیت ، کارایی و ایمن بودن ارجعیت داشته و در میان انواع تیرچه ها در بین مهندسین و سازندگان محبوبیت بیشتری جهت استفاده در انواع سازه ها را دارد. بعنوان نکته پایانی لازم است بدانید که آذین تیرچه سهند تمام تلاش خود را در راستای رضایتمندی مشتریان از تولیدات خود می نماید.

لطفا به این مطلب رای دهید

94%

94%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.4

  • امتیاز کاربران (7 رای)

    8.5

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

2 دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید